high quality watchesbuy.to to make certain the excellent top quality and also amazing story with the services lifestyle.who makes the best replica rolex built authority into room table altar.reliable cheap swiss uhren replica online store.demanding output prerequisites usually are very long in addition to trusted the best https://littlesexdoll.com in the world safeguard. Career | ELPOR s.r.o.

Career

Ready to join our team? Your chance is just one click away. Click for the list of current vacancies here (in Czech language only).

Pracovní náplň:

  • obsluha výrobních zařízení pro keramickou výrobu (lisy, pily, brusky)
  • výroba komponentů z technické keramiky

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost
  • schopnost učit se novým věcem
  •  manuální zručnost, pečlivost

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • stravenkový paušál
I am interested

  • seřizování výrobních zařízení – nejedná se o složité stroje
  • udržování zařízení v co nejefektivnějším chodu - diagnostika chyb
  • vyměňování nástrojů, kontrola dorazů, nastavování zařízení a provádění korekcí, uvolňování strojů pro výrobu
  • zajišťování oprav strojů a jejich údržbu, udržování zařízení v čistém a provozuschopném stavu

Požadujeme:

  • technické vzdělání, srdce i myšlení - zájem o to, jak věci fungují
  • znalost mechanických oprav, předchozí praxe v oboru výhodou - ale není podmínkou
  • schopnost nést odpovědnost, schopnost samostatné práce, týmový duch, smysl pro detail a proaktivní přístup ke svěřené práci
  • schopnost a ochota učit se nové věci a stále si zdokonalovat své vědomosti
  • schopnost komunikovat v německém jazyce vítána

Nabízíme

  • možnost nástupu ihned
  • smlouva na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příjemný kolektiv