Karriere

Möchten Sie ein Teil unseres Teams werden? Unten finden Sie einen Link zur Liste der Stellenangebote (nur in Tschechischer Sprache).

Pracovní náplň:

  • obsluha výrobních zařízení pro keramickou výrobu (lisy, pily, brusky)
  • výroba komponentů z technické keramiky

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost
  • schopnost učit se novým věcem
  •  manuální zručnost, pečlivost

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • stravenkový paušál
Ich interessiere mich für diese Stelle

  • seřizování výrobních zařízení – nejedná se o složité stroje
  • udržování zařízení v co nejefektivnějším chodu - diagnostika chyb
  • vyměňování nástrojů, kontrola dorazů, nastavování zařízení a provádění korekcí, uvolňování strojů pro výrobu
  • zajišťování oprav strojů a jejich údržbu, udržování zařízení v čistém a provozuschopném stavu

Požadujeme:

  • technické vzdělání, srdce i myšlení - zájem o to, jak věci fungují
  • znalost mechanických oprav, předchozí praxe v oboru výhodou - ale není podmínkou
  • schopnost nést odpovědnost, schopnost samostatné práce, týmový duch, smysl pro detail a proaktivní přístup ke svěřené práci
  • schopnost a ochota učit se nové věci a stále si zdokonalovat své vědomosti
  • schopnost komunikovat v německém jazyce vítána

Nabízíme

  • možnost nástupu ihned
  • smlouva na dobu neurčitou
  • motivující mzdové ohodnocení
  • příjemný kolektiv