O nás

Historie společnosti

Výroba technické keramiky má v našem závodě dlouhou tradici, započala již v roce 1920. Za uplynulých 100 let urazila naše společnost i zaměstnanci velký kus cesty ke kontinuálnímu zvyšování standardů kvality. Právě tyto rozsáhlé zkušenosti a neustálé zdokonalovaní technologie jsou zárukou, že našim zákazníkům dodáme vždy jen to nejlepší.

Vize a mise

Společnost ELPOR s.r.o. si je vědoma své enviromentální odpovědnosti. Používáním úsporných výrobních procesů, komplexní kontrolou emisí a zodpovědným nakládáním s odpady vždy usilujeme o minimální dopady na životní prostředí.

Společnost ELPOR s.r.o. se snaží vytvářet takové pracovní podmínky, aby každý člen našeho týmu nacházel uspokojení ve své práci pro společnost.

Naším hlavním cílem je orientace na zákazníka a splnění jeho potřeb. Společnost si uvědomuje, že její dobré jméno je tím nejcennějším, co má. ELPOR s.r.o. rozvíjí a buduje svou dobrou pověst a pozitivní image značky jak u stávajících, tak u nových zákazníků. V rámci této filozofie preferujeme cíle dlouhodobé před krátkodobými.

ISO certifikáty

                  

Zaujaly vás naše produkty?

Máte-li otázky ohledně našich produktů, rádi byste s námi konzultovali možnosti výroby speciálních komponentů, prosím, využijte náš formulář:
Toto pole je povinné!
Toto pole je povinné!
Toto pole je povinné!

Notice: Undefined index: cookies-allowed in /www/doc/www.elpor.cz/www/inc/footer.php on line 73
COOKIES